wrapper

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۶/۱۴ | 
 
 
بسمه تعالی
 
 
مدارک لازم جهت ثبت نام:
  1. اصل و دو برگ تصویر مدرک کارشناسی (لیسانس) مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی که در آن معدل دوره کارشناسی(لیسانس) قید شده باشد
تبصره1: درصورتیکه در مدرک کارشناسی معدل قید نشده باشد به همراه داشتن ریز نمرات  الزامی می باشد
تبصره 2: پذیرفته شدگان دارنده مدرک کارشناسی ناپیوسته، ضروریست اصل و یک برگ تصویر از مدرک کاردانی خود را نیز ارائه نمایند.
تبصره 3: آن دسته پذیرفته‌شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) نمی‌باشند لازم است اصل و دو برگ تصویر گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل تحصیل دوره کارشناسی با محتوای فرم مدرک کارشناسی و معدل را ارائه نمایند.
تبصره4: آن دسته از پذیرفته‌شدگانی که در زمان اعلام نتایج اولیه و تکمیل فرم انتخاب رشته (مورخ 97/03/12 لغایت 97/03/24 ) دانشجوی سال آخر بوده‌اند و حداکثر تا تاریخ 97/06/31 فارغ‌التحصیل می‌شوند، دانشجوی سال آخر شناخته شده و لازم است فرم معدل دانشجویان سال آخر مندرج در صفحه 40 دفترچه راهنمای (شماره 1) یا صفحه 268 دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ‌2) را از موسسه آموزش عالی محل فارغ‌التحصیلی دوره کارشناسی دریافت و آن را در زمان ثبت‌نام ارائه نمایند.
تبصره5: بر اساس‌ مصوبه‌ جلسه 368 مورخ ‌74/11/03 شورای عالی‌ انقلاب فرهنگی‌ در مورد مدارک‌ تحصیلی‌ صادر شده‌ توسط مدیریت‌ یکی از حوزه‌های‌ علمیه‌ قم و خراسان، فضلا و طلاب ‌حوزه‌های علمیه که بر اساس‌ مدرک‌ صادر شده‌ توسط مدیریت یکی از حوزه‌های علمیه قم‌ و خراسان دوره ‌سطح ‌2 را گذرانده‌اند و یا تا تاریخ 97/06/31 فارغ‌التحصیل‌ می‌شوند،‌ منحصراً مجاز بوده‌اند در هر یک‌ از کدرشته‌های ‌امتحانی گروه علوم انسانی ثبت‌نام‌ و در آزمون‌ آن‌ شرکت‌ نمایند و در صورت پذیرفته‌شدن مشروط به گذراندن دروس پیش‌نیاز به تشخیص گروه آموزشی ادامه تحصیل دهند. بدیهی‌ است ‌این‌ دسته‌ از داوطلبان‌ باید تصویر مدرک‌ فراغت‌ از تحصیل‌ خود را که‌ توسط یکی از مدیریت‌های‌ حوزه‌ علمیه‌ قم‌ و یا حوزه علمیه خراسان صادر گردیده ‌است‌ در اختیار داشته باشند.
تبصره6:  پذیرفته‌شدگانی‌ که‌ دارای مدرک تحصیلی معادل می‌باشند لازم است واجد شرایط مفاد «آیین‌نامه شرکت دارندگان مدارک معادل و غیررسمی در آزمونهای مقاطع بالاتر» مصوب جلسه 845 مورخ 92/04/15 شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات‌ و فناوری‌ که طی بخشنامه شماره 2/77633 مورخ 92/05/28توسط معاونت آموزشی وزارت متبوع به کلیه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی ابلاغ گردیده، باشند.
تبصره7: براساس مصوبه جلسه 771 مورخ 94/08/26 شورای عالی انقلاب فرهنگی، کلیه دارندگان مدرک معادل ضمن خدمت فرهنگیان که طی سال‌های 1377 تا 1381 به دوره‌های مذکور راه یافته‌اند، حسب مورد از تسهیلات مصوبه شماره 2/77633 مورخ 94/05/28برای ادامه تحصیل در مقاطع رسمی بالاتر برخوردار می‌شوند.
2-      اصل شناسنامه و یک برگ تصویر از تمامی صفحات  (کپی در سایز A5 یا A4)
3-      اصل کارت ملی و یک برگ تصویر  آن (پشت و رو)     (کپی در سایز A5 یا A4)
4-      شش قطعه عکس پشت نویسی شده تمام رخ 4 *3 تهیه شده سال جاری
5-      مدرکی که وضعیت نظام وظیفه (برای برادران) را مشخص نماید و یک برگ تصویر آن
(کپی در سایز A5 یا A4)
6-   پذیرفته شدگانی که فاقد کارت پایان خدمت و یا معافیت می‌باشند ملزم هستند یک برگ کپی از مدرک کارشناسی خود را همراه داشته و جهت دریافت فرم درخواست معافیت تحصیلی در روز ثبت نام  مراجعه نمایند و فرم مذکور را از کارشناسان مربوط تحویل گرفته و جهت انجام مراحل درخواست معافیت تحصیلی به دفاتر پلیس + 10 مراجعه نمایند وسپس فرم صادره را به کارشناسان مرکزآموزش الکترونیکی دانشگاه تحویل دهند.
تبصره: در صورت عدم مراجعه برای دریافت فرم درخواست معافیت تحصیلی در بازه زمانی مذکور از ثبت نام آنان در ترم دوم ممانعت بعمل خواهد آمد.
7-داوطلبانی که با استفاده از سهمیه‌ ایثارگران و یا رزمندگان پذیرفته ‌شده‌اند در زمان ثبت‌نام نیازی به ارائه تائیدیه سهمیه ثبت‌نامی از سوی ارگان ذیربط ندارند و ملاک تائید سهمیه آنان همان عنوان سهمیه درج شده در فایل قبولی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی می‌باشد.
 
8-   پذیرفته شدگان قبل از مراجعه برای ثبت نام می بایست وجه علی الحساب شهریه خود را به صورت الکترونیکی از طریق سامانه آموزش دانشگاه (گلستان) به مبلغ 20،000،000 (بیست میلیون) ریال مطابق فرآیند پرداخت شهریه واریز نمایند.
تبصره1: مابقی مبلغ شهریه نیمسال اول بر حسب تعداد واحد اخذ شده محاسبه و حداکثر تا پانزدهم مهرماه می بایست پرداخت گردد.
تبصره 2: شهریه نیمسال دوم به بعد مطابق آیین نامه های مالی در زمان ثبت نام هر نیمسال می بایست پرداخت گردد.
 
9-  تکمیل فرم مشخصات و تکمیل تعهد نامه جهت جلوگیری از اتلاف وقت، در زمان ثبت نام داوطلبان می بایست فرم‌های فوق را پرینت گرفته و قبلاً تکمیل نموده و در روز ثبت نام همراه با سایر مدارک به مسئولین ثبت نام تحویل دهند.
 
 
 
تذکرات مهم:
  • برای ثبت نام حضور شخص متقاضی الزامی است
  • از افرادی که نقص پرونده دارند ثبت‌نام به عمل نمی‌آید.
  • به‌منظور جلوگیری از ازدحام در زمان ثبت نام و احتمال قطعی یا کندی سیستم‌های بانکی بهتر است متقاضیان قبل از حضور جهت ثبت نام مبلغ تعیین شده را از طریق سامانه معرفی شده گلستان در سایت دانشگاه (مطابق آنچه در بند 8  ذکر شد) و با استفاده از کارت‌های شتاب واریز نمایند.
 
 
 
 


   
تمامی حقوق برای مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.

تماس با مرکز آموزش الکترونیکی

  • آدرس: ايران، تهران، ميدان رسالت، خ هنگام، خ دانشگاه، دانشگاه علم و صنعت ايران، صندوق پستی: ۳۶۳-۱۶۸۴۵
  • تلفن:  ۲-۷۷۲٠۹٠۲٠-٠۲۱
  • نمابر:  ۷۷۲۴٠۵۹۲-٠۲۱

ورود به LMS - دانشجویان جاری