wrapper

اخبار عمومی مرکز

دانشکده فناوری های نوین - اطلاعیه مهم

به اطلاع کلیه دانشجویان آموزش الکترونیکی ورودی 96 می­رساند ارائه سمینار در دانشکده در روز پنج­شنبه مورخ 97/03/10 می­باشد. لذا کلیه دانشجویانی که تمایل به ارائه سمینار در این ترم را دارند، موظفند: 1 . حداکثر تا تاریخ 97/02/26 فرم اعلام آمادگی ارائه سمینار را پس از تایید استاد راهنما تحویل آموزش دهند. 2 . حداکثر تا تاریخ 97/03/02 پرینت سمینار را در 1 نسخه تهیه کرده و به استاد راهنما تحویل ... ..

لیست دوره های آزاد

قابل توجه دانشجویان و متقاضیان دوره های آموزشی آزاد: جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های زیر بر روی نام هر دوره کلیک نمائید وبینار دو ساعته آشنایی با BIG DATA وبینار دو ساعته آشنایی با Cloud Computing دوره آموزش مجازی تحلیل داده MATLAB دوره آموزش مجازی Machine Learning دوره آموزش مجازی برنامه نویسی برای ساختارهای موازی دوره آموزش مجازی هوشمندسازی کسب و کار با Power BI ... ..

مشاهده آنلاین آرشیو کلاسها

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند در صورتی که فایل قابل دانلود کلاس مجازی استاد هنوز در سایت قرار نگرفته باشد یا مشکلی در دسترسی به آن وجود داشته باشد شما می توانید آرشیو کلاس مربوط را بصورت آنلاین یا استریم مشاهده نمایید. برای مشاهده آنلاین کافی است روی نام جلسه مربوط به کلاس مجازی کلیک نمایید ..

دوره ی ایمنی، بهداشت و محیط زیست(HSE)

کلیه دانشجویان دانشگاه می توانند هر هفته به صورت الکترونیکی در سایت مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه دوره HSE  را گذرانده و در آزمون شرکت نمایند. دانشجویانی که در حال فارغ التحصیلی هستند و نیاز به اخذ مجوز دفاع دارند به گونه ای برنامه ریزی نمایند که حتما در این آزمون شرکت نمایند.  شنبه هر هفته پس از ورود به سایت مرکز آموزش الکترونیکی  HSE رفته  و در لینک  Sign ... ..

پوستر جشن دانش آموختگان

پوستر جشن دانش آموختگان ..

سوالات متداول در ثبت نام جشن دانش آموختگان 97

علاقه­مندان به ثبت نام در جشن دانش آموختگان سال تحصیلی 96- 1395 (زمان برگزاری: اردیبهشت 97)، لطفاً قبل از تماس با دبیرخانه جشن، به سوالات متداول ذیل توجه کنند.   1- ثبت نام به چه طریق میسر است؟ صرفاً به صورت غیرحضوری (اینترنتی) و از طریق سامانه گلستان.   ..

اطلاعات و جزئیات ثبت نام در جشن دانش آموختگان 96-1395

بسمه تعالی   به اطلاع کلیه دانش ‏آموختگان سال تحصیلی گذشته دانشگاه علم و صنعت ایران می‏رساند، معاونت فرهنگی و اجتماعی در نظر دارد جشن دانش‏آموختگان سال تحصیلی 96-1395 دانشگاه را در روزهای دوشنبه 17، سه شنبه 18 و چهارشنبه 19 اردیبهشت 1397 (به تفکیک دانشکده­ای) برگزار نماید، به همین منظور از کلیه دانش­آموختگان محترم واجد شرایط دعوت می­شود در صورت تمایل به شرکت در این جشن، با مطالعه ... ..

عدم دسترسی به LMS

قابل توجه دانشجویان و اساتید مرکز آموزش الکترونیکی: در صورتی که امروز 21 بهمن عدم دسترسی به سامانه LMS را تجربه کردید به دلیل تعریف تدریجی دروس در سامانه می باشد، لطفا ساعتی بعد امتحان نمائید. با تشکر   ..

شروع نیمسال 962

بسمه تعالی به اطلاع کلیه اساتید ارجمند و دانشجویان گرامی مرکز آموزش الکترونیکی می رساند کلاسهای مرکز آموزش الکترونیکی طبق تقویم آموزشی دانشگاه از روز شنبه 96/11/21 آغاز خواهد شد     ..

فایل همایش برای ورودی های جدید

قابل توجه دانشجویان ورودی جدید مرکز آموزش الکترونیکی: جهت استفاده از فیلم های همایش ورودی های مهر 96 پس از ورود به سامانه LMS وارد درس "درس تست(LMS و کلاس مجازی)" شده و فایل های همایش را مشاهده نمائید.   ..
سایر مطالب این بخش
بروزرسانی ال ام اس - ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ -
پایان نامه - ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ -
اطلاعیه HSE آبان 96 - ۱۳۹۶/۷/۱۱ -
اطلاعیه HSE - ۱۳۹۶/۶/۱۱ -
نظرسنجی کیفیت LMS - ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ -
لینک ورود به LMS - ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ -
مقاله برتر - ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ -
تمامی حقوق برای مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.

تماس با مرکز آموزش الکترونیکی

  • آدرس: ايران، تهران، ميدان رسالت، خ هنگام، خ دانشگاه، دانشگاه علم و صنعت ايران، صندوق پستی: ۳۶۳-۱۶۸۴۵
  • تلفن:  ۲-۷۷۲٠۹٠۲٠-٠۲۱
  • نمابر:  ۷۷۲۴٠۵۹۲-٠۲۱

ورود به LMS - دانشجویان جاری